Номер 3-х місний три односпальні ліжка

Номер 3-х місний три односпальні ліжка

3
3
Так
Номер тримісний,  три односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 3-х місний двоспальне та односпальне ліжко, балкон

1
1
3
Так
Номер тримісний,  двоспальне та односпальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор, балкон. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер тримісний стандарт – двоспальне та односпальне ліжко

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне та односпальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер тримісний стандарт – три односпальні ліжка

3
3
Так
Номер тримісний, три односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер тримісний – двоспальне, односпальне ліжко, балкон

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко та односпальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор, балкон. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
cottage for 12 people - hotel

Номер 3-х місний стандарт, три односпальні ліжка

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
Котедж на 12 осіб - готель

Номер 3-х місний стандарт, двоспальне та односпальне ліжко, балкон

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу, балкон. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
cottage for 12 people - hotel

Номер 3-х місний стандарт, двоспальне ліжко, диван

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу. Номер розташований на першому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
Номер тримісний стандарт - готель

НОМЕР 3-X МІСНИЙ, СТАНДАРТ, ДВОСПАЛЬНЕ ТА ОДНОСПАЛЬНЕ ЛІЖКО, балкон

1
1
3
Так
Номер 3-x місний, одне двоспальне ліжко, одне односпальне, балкон. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Гармонія". На території готелю  "Гармонія", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Триповерховий котедж готелю "Гармонія" знаходиться в 1,7 км до центру села, 4,4 км від автомобільної дороги Львів–Рахів–Мукачево, 4,7 км до гірськолижного комплексу «Буковель»
Детально
Номер тримісний стандарт - готель

Номер трьохмісний, стандарт, двоспальне та односпальне ліжко

1
1
3
Так
Номер 3-x місний, одне двоспальне ліжко, одне односпальне. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Гармонія". На території готелю  "Гармонія", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Триповерховий котедж готелю "Гармонія" знаходиться в 1,7 км до центру села, 4,4 км від автомобільної дороги Львів–Рахів–Мукачево, 4,7 км до гірськолижного комплексу «Буковель»
Детально