Номер 4-х місний, двоспальне ліжко, два односпальних ліжка
Номер 4-х місний - готель

Номер 4-х місний, двоспальне ліжко, два односпальних ліжка

1
2
4
Так
Номер чотиримісний,  двоспальне ліжко, два односпальних ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний, двоспальне ліжко

1
2
Так
Номер двомісний,  двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний люкс, диван на двох чоловік

1
2
Так
Номер двомісний,  двоспальний диван, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 4-х місний, одне двоспальне ліжко та два односпальних

1
2
4
Так
Номер чотиримісний,  одне двоспальне ліжко та два односпальних, диван, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 4-х місний, два двоспальних ліжка, диван, балкон

2
1
4
Так
Детальна інформація Номер чотиримісний,  два двоспальні ліжка, диван, вішалка для одягу, телевізор, балкон. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу “Легенда Карпат” на 45 осіб....
Детально

Номер 3-х місний три односпальні ліжка

3
3
Так
Номер тримісний,  три односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 3-х місний двоспальне та односпальне ліжко, балкон

1
1
3
Так
Номер тримісний,  двоспальне та односпальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор, балкон. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний двоспальний диван, двоспальне ліжко

2
4
Так
Номер двомісний,  двоспальний диван, двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 4-х місний стандарт, чотири односпальні ліжка

4
4
Так
Номер чотиримісний,  односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер тримісний стандарт – двоспальне та односпальне ліжко

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне та односпальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально