Номер 3-х місний стандарт, три односпальні ліжка
cottage for 12 people - hotel

Номер 3-х місний стандарт, три односпальні ліжка

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
Котедж на 12 осіб - готель

Номер 3-х місний стандарт, двоспальне та односпальне ліжко, балкон

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу, балкон. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
cottage for 12 people - hotel

Номер 3-х місний стандарт, двоспальне ліжко, диван

1
1
3
Так
Номер тримісний, двоспальне ліжко, диван (або односпальне ліжко), шафа для одягу. Номер розташований на першому  поверсі двоповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 12 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально