Номер 4-х місний, двоспальне ліжко, два односпальних ліжка
Номер 4-х місний - готель

Номер 4-х місний, двоспальне ліжко, два односпальних ліжка

1
2
4
Так
Номер чотиримісний,  двоспальне ліжко, два односпальних ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 4-х місний, одне двоспальне ліжко та два односпальних

1
2
4
Так
Номер чотиримісний,  одне двоспальне ліжко та два односпальних, диван, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 4-х місний, два двоспальних ліжка, диван, балкон

2
1
4
Так
Детальна інформація Номер чотиримісний,  два двоспальні ліжка, диван, вішалка для одягу, телевізор, балкон. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу “Легенда Карпат” на 45 осіб....
Детально

Номер 4-х місний стандарт, чотири односпальні ліжка

4
4
Так
Номер чотиримісний,  односпальні ліжка, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально