Номер двомісний, двоспальне ліжко
Номер 2-х місний готель

Номер двомісний, двоспальне ліжко

1
2
Так
Номер двомісний, двоспальне ліжко, шафа для одягу, додаткове розкладне ліжко. Номер розташований на другому поверсі двоповерхового котеджу "Каспій" на 4-8 чоловік. На території готелю "Каспій", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка, супутникове ТБ. Готель "Каспій» розташований в 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

НОМЕР ДВОМІСНИЙ, ДВОСПАЛЬНЕ ЛІЖКО

1
2
Так
Номер 2-x місний, одне двоспальне ліжко, шафа для одягу. Номер розташований на першому  поверсі двоповерхового котеджу "Каспій" на 8-12 осіб. На території готелю  "Каспій", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Гостинний двір “Каспій» розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний, двоспальне ліжко

1
2
Так
Номер двомісний,  двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний люкс, диван на двох чоловік

1
2
Так
Номер двомісний,  двоспальний диван, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на четвертому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер 2-х місний двоспальний диван, двоспальне ліжко

2
4
Так
Номер двомісний,  двоспальний диван, двоспальне ліжко, вішалка для одягу, телевізор. Номер розташований на третьому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер двомісний , двоспальне ліжко, балкон

1
2
Так
Номер двомісний, двоспальне ліжко, вішалка для одягу, балкон. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

Номер двомісний , двоспальне ліжко

1
2
Так
Номер двомісний, двоспальне ліжко, вішалка для одягу. Номер розташований на другому  поверсі чотириповерхового котеджу "Легенда Карпат" на 45 осіб. На території готелю  "Легенда Карпат", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Готель “Легенда Карпат" розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

НОМЕР 2-Х МІСНИЙ, ДВА ОДНОСПАЛЬНІ ЛІЖКА

2
2
Так
Номер 2-x місний, два односпальні ліжка, шафа для одягу. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Каспій" на 8-12 осіб. На території готелю  "Каспій", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Гостинний двір “Каспій»розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально

НОМЕР 2-Х МІСНИЙ, ДВОСПАЛЬНЕ ЛІЖКО, БАЛКОН

1
2
Так
Номер 2-x місний, одне двоспальне ліжко, шафа для одягу. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Каспій" на 8-12 осіб. На території готелю  "Каспій", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Гостинний двір “Каспій» розташований за 4 км від гірськолижного курорту «Буковель»
Детально
Номер двомісний стандарт - готель

Номер двохмісний , двоспальне ліжко

1
2
Так
Номер 2-x місний, одне двоспальне ліжко. Номер розташований на другому  поверсі двоповерхового котеджу "Гармонія". На території готелю  "Гармонія", безкоштовний WIFI, безкоштовна парковка,  супутникове ТВ. Триповерховий котедж готелю "Гармонія" знаходиться в 1,7 км до центру села, 4,4 км від автомобільної дороги Львів–Рахів–Мукачево, 4,7 км до гірськолижного комплексу «Буковель»
Детально