Нас полюбили туристи з усього світу

Буковель вже давно завоював серця своїх гостей.
Гірськолижні витяги, чудова природа,  туристичні маршрути
роблять наші готелі популярними протягом усього року.

Найкращі готелі в самому серці Карпат

Багато  готелей Карпат і зокрема Буковеля  є прекрасними місцями відпочинку,але саме Grand Bukovel  дарує гостям ту атмосферу і комфорт, яку забути неможливо.

Grand Bukovel  об'єднує декілька приватних готелів з метою забезпечити найвищу якість обслуговування та дати можливість бронювати номери онлайн.

Тут  забуваєш про час. Тут гості насолоджуються затишком та особливим  ставленням гречного персоналу, який вже з перших хвилин дарує бездоганний сервіс відвідувачам.

Сучасні дерев’яні будинки надихають своєю красою гостей Паляниці та Буковеля.  В наших готелях Вам запропонують найкраще обслуговування, високий сервіс і комфортні умови проживання.

Висока якість і помірна ціна задовольнять навіть найбільш вимогливого гостя. Ви отримаєте все, що необхідно для відпочинку: безкоштовний швидкісний WIFI, супутникове телебачення, банкетні-зали, сауни.

Наші готелі з кожним днем розвиваються, щоб забезпечити найкращі умови для гостей Буковеля. Велика кількість професіоналів працюють для того, щоб гості відчували себе добре і везли з собою гарні відчуття від перебування в Карпатах.

Комфортні номери

Безкоштовний WIFI
Супутникове TV

Банкетні зали

Святкування ювілеїв,
урочистих подій

Сауни / Бані

Здоров’я, краса,
 задоволення